COT marketing

Naši kreativci využijí své zkušenosti a nejefektivnější nástroje marketingové komunikace, aby z vaší značky vytvořili ZNAČKU. V portfoliu máme malé společnosti i nadnárodní firmy, ale na velikosti nám nezáleží. Klientovi vždy věnujeme maximální péči a pozornost. Jejich zpětná vazba a spokojenost jsou nejhodnotnějším oceněním naší práce.

Reference

Náš tým copywriterů má všechny publicistické a žurnalistické žánry v malíku, a to ať píší všemi deseti, nebo datlují dvěma prsty. Prezentace, tisková zpráva či firemní publikace? Čtivost, srozumitelnost a informační hodnota garantovány. Zároveň pro klienta vybereme nejvhodnější médium z našeho širokého portfolia pro oslovení cílové skupiny.

Naše agentura se specializuje na tvorbu obsahu a spravování profilů na různých sociálních sítích.

Začínáme s tvorbou strategie, abychom vám pomohli dosáhnout vašich cílů a získali nejlepší výsledky. Následně nabízíme širokou škálu služeb, včetně výroby kvalitních fotografií a videí, grafického zpracování, psaní kreativních textů a práce s influencery.

V rámci naší práce pravidelně poskytujeme reporty a doporučení, jak zlepšit vaši online komunikaci a dosáhnout vašich cílů. Kromě Facebooku a Instagramu se specializujeme také na práci s TikTokem a LinkedInem, abychom vám zajistili komplexní pokrytí a dosah na různé cílové skupiny.

Mezi naše spokojené klienty patří například Coral Travel, FosfaSport, KomoraPlus a mnoho dalších.

Vystřihneme vám změnu korporátní identity, která nebude slepě kopírovat aktuální módní trendy, ale bude nadčasová. Logo manuál bude návodem, jak pro svou značku šít další slušivé, originální outfity. Na míru připravíme i ilustrace, animace, inzerce. Vyšívat umíme i na reklamních tiskovinách, komunikačních kampaních či katalozích. Individuální přístup a respekt k potřebám klienta jsou základem naší přirozenosti.