B2B, B2C

FUTU

FUTU je komunikační platforma pro naši budoucnost. Hlavní obsahovou linkou tohoto výjimečného magazínu je udržitelný rozvoj v rámci podnikání, tedy to, co se v současnosti skrývá pod písmeny ESG (Environmental Social Governance). Povinný nefinanční reporting ESG, tedy zveřejňování zpráv o ekologické i společenské odpovědnosti podniků, mnohé firmy znervózňuje. Právě FUTU má obavy rozptylovat a nabízí prostor pro vzájemnou inspiraci firem v jejich snažení na poli udržitelnosti. FUTU věří, že snaha o lepší budoucnost má smysl.

Součástí obsahu jsou rozhovory s odborníky, případové studie, analýzy, infografiky – myšlenkové mapy a časové osy, reportáže, ale také prezentace produktů a služeb, které komunikujeme formou lifestylových témat, u nichž není patrný primární obchodní cíl. Myšlence budoucnosti odpovídá i moderní, atraktivní a zároveň elegantní layout magazínu. Vychází v tištěné a elektronické podobě.

Anotace k aktuálnímu vydání:

Co ukrývá šatník herečky Kateřiny Winterové? Z které módy mají radost nejen lidé, ale i planeta? Dá se vařit bez odpadu? A kam vyrazit na zajímavý cyklovýlet? Odpovědi nabídne první letošní vydání magazínu o udržitelnosti Futu.

To ale zdaleka není všechno. O slovo se přihlásí i poněkud odbornější témata. Firmy by se už teď měly začít připravovat na povinný nefinanční reporting ESG. Jak na něj? A je třeba se bát? Pro inspiraci uvedeme i pár dobrých příkladů v přístupu k udržitelnosti.

Že se všechna tato témata nemůžou vejít do jednoho časopisu? Máte tak trochu pravdu. A proto je vydání protkáno QR kódy, které vás přesměrují na podcasty, ve kterých si vybraná témata představíme podrobněji. A tak vám přejeme nejen hezké čtení, ale i příjemný poslech.

2024

2023

2022

2021

2020

2019

2018