Náš tým na FOSFA olympiádě břeclavských škol

Stejně jako před rokem jsme i letos měli tu čest být v těsné spolupráci s FOSFA a.s. při přípravách a organizaci FOSFA olympiády břeclavských škol. Zabývali jsme se vším od návrhu a výroby diplomů až po komplexní komunikaci s kluby.

Nedílnou součástí naší práce bylo zpravodajství z akce, které se účastnilo více než 800 dětí ze základních škol v Břeclavi, Lednice a Valtic. Tým našich copíků a tvůrců obsahu byl v neustálém zápřahu před akcí, během ní i po jejím skončení. Dokumentovali jsme průběh akce na sociálních sítích i webu, připravovali rozhovory s vítězi i organizátory, fotili, natáčeli videa. To vše s jediným cílem – co možná nejvěrněji zprostředkovat sledujícím aktuální dění na atletickém stadionu v Břeclavi.

Naše výstupy za 4 dny olympiády:

Web: 22 článků a dalších příspěvků

Facebook: 19 příspěvků, 11 Reels,

Instagram: 25 Stories, 15 příspěvků, 11 Reels

YouTube: 12 videíTikTok: 11 videí

Naše práce neobnášela jen dokumentaci, ale i o vytváření kvalitního obsahu, který přináší hodnotu účastníkům i široké veřejnosti. S průběhem a výsledky druhého ročníku FOSFA olympiády břeclavských škol se můžete v případě zájmu podrobně seznámit na webu projektu FOSFA Sport

Výsledek? Skvělá zpětná vazba od sledujících a vysoký engagement na klientových platformách. To vše zejména díky pečlivému plánování, strategickému provedení a týmové spolupráci.