Velká cena cestovního ruchu 2017/2018

Nejlepší cestovní kancelář

11. ročník soutěže

MEDIÁLNÍ PARTNER KATEGORIE Cestovní kancelář roku JE

 

Vítejte na hlasovacím portálu soutěže Velká cena cestovního ruchu 2017/2018. Zde máte možnost hlasovat pro svou oblíbenou cestovní kancelář v soutěžní kategorii Cestovní kancelář roku.

Znáte cestovní kancelář, se kterou máte dobré zkušenosti a jste spokojeni s jejím zákaznickým přístupem?

Líbí se vám katalog některé cestovní kanceláře a nacházíte v něm potřebné informace?

Má vaše cestovní kancelář zajímavou a pestrou nabídku?

A co webové stránky – jsou aktuální, přehledné a intuitivní?

UŽ VÍTE, KTERÁ CESTOVNÍ KANCELÁŘ JE VAŠÍM FAVORITEM? DEJTE JÍ SVŮJ HLAS!

Hlasovací formulář

Název cestovní kanceláře
Vaše e-mailová adresa
Poznámka
Opište bezpečnostní kód captcha
Vážení hlasující,
informace a e-mail poskytnutý do soutěže prostřednictvím tohoto formuláře jsou uchovávány pouze v databázi pořadatatele soutěže C.O.T. media a nebudou postoupeny dalším subjektům. Pokud některá cestovní kancelář slibuje ve své komunikaci odměnu za váš hlas v soutěži, jedná se o nepravdivou informaci a nekalou praktiku. Žádná z cestovních kanceláří nemá informace, kteří uživatelé pro ni hlasovali a nemůže tak provádět losování z přijatých hlasů. Losování o zájezd realizuje pouze pořadatel, a to ze všech došlých platných hlasů, dle pravidel na této stránce. Děkujeme za Vaši přízeň.

Které subjekty jsou do soutěže zařazeny?

Do této kategorie jsou zařazeny všechny cestovní kanceláře podnikající ve výjezdovém a domácím cestovním ruchu v České republice. Podmínkou pro zařazení do soutěže je platné pojištění pro případ úpadku cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb. o některých podmínkách podnikání v cestovním ruchu. Pokud cestovní kancelář v průběhu konání soutěže ukončí svou činnost, bude z hlasování vyřazena.


Další informace o soutěži Velká cena cestovního ruchu 2017/2018 získáte zde.

Pravidla hlasování

  1. Ze seznamu cestovních kanceláří vyberte jednu, které dáte svůj hlas. V případě, že cestovní kancelář, pro kterou chcete hlasovat, není uvedena v seznamu, napište na email vccr(zavináč)cot.cz.
  2. Vložte svůj e-mail, na který vám přijde potvrzení o hlasování. Link uvedený v emailu je nutné potvrdit kliknutím a tím se váš hlas zařadí do součtu hlasů. Z jedné IP adresy je možné hlasovat pouze jednou.
  3. Odesláním formuláře poskytuje hlasující společnostem C.O.T. media s.r.o. a Veletrhy Brno a.s. souhlas se zpracováním poskytnutých údajů v rámci soutěže a k jejím marketingovým účelům.
  4. Do slosování budou zařazeny všechny potvrzené hlasy, neboli všechny e-maily, ze kterých přijde potvrzení o hlasování (dle bodu 2. těchto pravidel).
  5. Hlasování v soutěžní kategorii Nejlepší cestovní kancelář probíhá do 30. listopadu 2017.
  6. Výsledky hlasování budou zveřejněny nejpozději do 1. února 2018.